​Arrestohet 21-vjeçari i kërkuar për dënim me burg në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Arrestohet 21-vjeçari i kërkuar për dënim me burg në Prishtinë

Më: 24 prill 2024 Në ora: 20:27
Ilustrim

​Arrestohet 21-vjeçari i kërkuar për dënim me burg në Prishtinë.

Policia e rajonit të Prishtinës po vazhdon ndërmarrjen e veprimeve policore me qëllim kapjen e personave të dyshuar dhe atyre të dënuar si autorë të veprave penale.

Në një operacion të befasishëm policia Stacioni Veriu arriti të arrestojë personin e kërkuar, i cili deri sot ishte në arrati.

F. G. (21), shtetas i Kosovës, pas arrestimit u dërgua në vuajtje të dënimit prej një viti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat