Shtetasi i Shqipërisë thotë se hajnat ia vodhën dokumentet personale në veturë

Kronikë e zezë

Shtetasi i Shqipërisë thotë se hajnat ia vodhën dokumentet personale në veturë

Më: 15 maj 2024 Në ora: 11:09
Foto ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë ka lajmëruar policinë.

Kjo pasi persona të panjohur nga vetura e tij kanë vjedhur dokumente personale të tij dhe të veturës së tij.

Policia bën me dije përmes raportit se rasti është në procedurë hetimore.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat