Katër të arrestuar në Pejë për dhunë në familje

Kronikë e zezë

Katër të arrestuar në Pejë për dhunë në familje

Më: 15 maj 2024 Në ora: 11:40
Foto ilustrim

Policia e Pejës ka njoftuar se gjatë së martës ka arrestuar katër persona për dhunë në familje.

Sipas policisë, gjatë intervistimit ёshtё kuptuar se tё dyshuarit posedojnё armё dhe narkotikë.

“Pas intervistimit tё personave tё dyshuar tre (3) nga ta me vendim tё prokurorit tё shtetit dёrgohen nё mbajtje pёr 48- orё pёr veprat e lartёcekura.

Ndёrsa njё (1) nga tё dyshuarit lirohet nё procedurё tё rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë rajonale të Pejës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat