Pejani kanos gruan e tij, tenton ta sulmojë

Kronikë e zezë

Pejani kanos gruan e tij, tenton ta sulmojë

Më: 20 maj 2024 Në ora: 09:02
Foto ilustrim

Një burrë nga Peja ka kansur verbalisht gruan e tij, ku edhe ka tentuar ta sulmoj atë.

Pas intervistimit të të dyshuarit, me vendim të prokurorit ai është liruar, ndërsa viktima dëshirën e saj ka shkuar te familja e prindërve, njofton Klankosova.tv.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar duke kanosur e verbalisht ka tentuar ta sulmoj. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  i dyshuari është liruar, kurse viktima me dëshirën e saj ka shkuar te familja e prindërve të saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat