Arrestohet në Skenderaj i kërkuari me urdhërarrest ndërkombëtar

Kronikë e zezë

Arrestohet në Skenderaj i kërkuari me urdhërarrest ndërkombëtar

Më: 20 maj 2024 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili është kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar.

I dyshuari është arrestuar gjatë së dielës në fshatin Marinë të Skenderajt.

Policia thotë se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar  është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në  mbajtje”, thuhet në raportin ditor të PK-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat