Iu keqësua gjendja shëndetësore në oborr, vdes një burrë në Gjilan

Kronikë e zezë

Iu keqësua gjendja shëndetësore në oborr, vdes një burrë në Gjilan

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Iu keqësua gjendja shëndetësore në oborr, vdes një burrë në Gjilan

Ka vdekur në burrë në Gjilan, pasi paraprakisht iu keqësua gjendja shëndetësore në oborrin e shtëpisë së tij.

I njëjti ishte transportuar në Spitalin e Gjilanit dhe mjeku ka konstatuar se i njëjti ka arritur pa shenja jete.

Policia ka nisur hetimet për këtë vdekje.

“Gjilan 20.05.2024 – 13:20. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte në oborr,  viktimës i ishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe të njëjtin e kishte transportuar në Spitalin e Gjilanit. Nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti ka arritur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat