Aksident i rëndë në Vushtrri, një person i lënduar dhe kolona të gjata

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Vushtrri, një person i lënduar dhe kolona të gjata

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Stanoc të komunës së Vushtrrisë.

Sipas raportimeve, një veturë është rrokullisur, ndërkaq nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale shihet se dëmet materiale janë mëdha, ndërkaq si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona të gjata në magjistralen Vushtrri – Prishtinë.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Nga Policia akoma nuk ka ndonjë përgjigje ose detaje rreth këtij aksidenti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat