Plagosje dhe rrahje mes dy familjeve në Gjonaj të Prizrenit

Kronikë e zezë

Plagosje dhe rrahje mes dy familjeve në Gjonaj të Prizrenit

Më: 22 maj 2024 Në ora: 21:10
Foto ilustrim

Një konflikt mes dy familjeve ka përfunduar me rrahje dhe plagosje sot në fshatin Gjonaj të Prizrenit.

Incidenti eskaloi nga një debat verbal në sulm e më pas edhe në përdorimin e armës.

Media ka mësuar se dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për trajtim mjekësor në spital.

Sipas informacioneve të para, njëri ka marrë plagë nga arma e zjarrit, kurse tjetri nga përleshja fizike.

Personat e dyshuar janë arratisur dhe tashmë po kërkohen nga Policia e Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat