Zhduket një person në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Prizren

Më: 24 maj 2024 Në ora: 09:06
Ilustrim

Një person është zhdukur në Malësin e Re të Prizrenit.

Kështu ka raportuar në policia, motra e tij – e cila tha se vëllai i saj vuan nga epilepsia dhe ka dalë nga shtëpia, por nuk dihet për vendndodhjen e tij.

“Malësi e Re, Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar policinë se vëllai i saj viktima mashkull kosovar që vuan nga epilepsia ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Rasti në hetime”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat