Hajni me thikë ia vodhi paratë dhe telefonin një personi në Gjilan

Kronikë e zezë

Hajni me thikë ia vodhi paratë dhe telefonin një personi në Gjilan

Më: 29 maj 2024 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Një vjedhje nën kërcënimin e thikës ka ndodhur në Gjilan.

Rastin në polici e ka lajmëruar ankuesi i cili tha se një i dyshuar nën kërcënimin e thikës ia ka grabitur paratë dhe telefonin.

Sipas raportit policor, i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur, megjithatë është arrestuar më pas.

“Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thotë policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat