Plagosja në Prishtinë, zbardhen detaje të reja për rastin

Kronikë e zezë

Plagosja në Prishtinë, zbardhen detaje të reja për rastin

Më: 29 maj 2024 Në ora: 14:44
Foto ilustrim

Një person është plagosur në Prishtinë, pasi janë shkrepur armët.

Sipas dyshimeve të para një person është plagosur në këmbë me kallashnikov në garazhin e shtëpisë.

Siç mëson media, i plagosur është shtetas rumun, dhe është plagosur në objektin ku ai banon.

Ende nuk ka detaje të hollësishme për rastin, ose arsyet që kanë çuar në përdorimin e armëve të zjarrit, pasi Policia nuk ka dalë më raport zyrtar për rastin.

Media do të ju mbajë të informuar me rastin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat