Këta janë gjashtë të dyshuarit që u rrahën në Ferizaj pas një mosmarrëveshje në trafik – arrestohen

Kronikë e zezë

Këta janë gjashtë të dyshuarit që u rrahën në Ferizaj pas një mosmarrëveshje në trafik – arrestohen

Më: 30 maj 2024 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Gjashtë persona janë përfshirë në një përleshje pas një mosmarrëveshje në trafik. Dy prej tyre janë lënduar dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodh në Ferizaj, kur të dyshuarit janë kapur ndërmjet vete pas një mosmarrëveshje në komunikacion.

Burimet e medias brenda Prokurorisë kanë bërë me dije se të dyshuarit janë:

Orges Emerllahu
Gramos Emerllahu
Elion Jahiri
Ergent Jahiri
Bleron Kosumi
Erblin Kosumi

Si pasojë e përleshjes dy persona kanë pësnuar lëndime trupre dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit, katër prej të dyshuarve janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy prej tyre janë liruar në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat