Aksident në Babush, lëndohen 7 persona - Bota Sot
Aksident në Babush, lëndohen 7 persona

Kronikë e zezë

Aksident në Babush, lëndohen 7 persona

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 16:27
Ilustrim

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor dhe njësit policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...