Vetura e një personi në Prishtinë përfshihet nga zjarri - Bota Sot
Vetura e një personi në Prishtinë përfshihet nga zjarri

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Vetura e një personi në Prishtinë përfshihet nga zjarri

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:27
Ilustrim

Vetura e një personi është përfshirë nga zjarri dje në rrugën “Ahmet Korenica” në Prishtinë.

Sipas raportit policor, në rrethana të panjohura ankuesi shqiptar ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e tij civile është përfshirë në zjarr, dhe një veturë tjetër është dëmtuar nga zjarri.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test