Grusht në fytyrë policit, i riu nga Fieri e pëson keq - Bota Sot
Grusht në fytyrë policit, i riu nga Fieri e pëson keq

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Grusht në fytyrë policit, i riu nga Fieri e pëson keq

Më: 12 dhjetor 2017 Në ora: 10:44
Ilustrim

Një djalë i ri nga Fieri është përplasur fizikisht me një punonjës të policisë për arsye dhe motive ende të pazbardhura nga unifomar blu.

Policia e qytetit ka arrestuar 29 vjeçarin Mikel Salillari, banues në lagjen “Kastritot” në Fier. 

Shkaku i arrestit vjen si pasojë e kundërshtimit të punonjësit të forcave të policisë si dhe dhuna e ushtruar ndaj njëri prej punonjësve të patrullës, të cilit i riu i ka lëshuar grushte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test