Sulmohen një femër e një mashkull në Lipjan - Bota Sot
Sulmohen një femër e një mashkull në Lipjan

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sulmohen një femër e një mashkull në Lipjan

Nga: Bota sot Më: 14 dhjetor 2017 Në ora: 08:59
Ilustrim

Pardje në rrugën “Një qershori” në Lipjan, dy persona janë sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar tjerë.

Sipas raportit policor 24 orësh, dy viktima: një mashkull dhe një femër K/Shqiptar-e pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

 Njëri prej viktimave ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test