Dy shtetas francez humben në Kodrën e Diellit, policia i gjen të bllokuar nga i ftohti - Bota Sot
Dy shtetas francez humben në Kodrën e Diellit, policia i gjen të bllokuar nga i ftohti

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Dy shtetas francez humben në Kodrën e Diellit, policia i gjen të bllokuar nga i ftohti

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 19:48
Ilustrim

Dy shtetas të Francës, vullnetarë të Qendrës për Dialog Interkulturor nga Kumanova, sot pasdite janë hutuar dhe kanë humbur në Kodrën e Diellit.

Pas denoncimit në polici, menjëherë është filluar kërkimi i tyre.

“Policia e Kodrës së diellit dhe përfaqësues të shërbimeve të shpëtimit menjëherë kanë filluar aktivitetet e koordinuara për gjetjen e tyre. Diku rreth orës 17:50, ata u gjetën të gjallë, por të bllokuar nga i ftohti. Ata më pas janë dorëzuar tek departamenti i policisë në Kodrën e Diellit”, thonë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test