Burri gjendet i vdekur në rrugë, dyshohet për vrasje

Kronikë e zezë

Burri gjendet i vdekur në rrugë, dyshohet për vrasje

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 21:50
Ilustrim

Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje.

Burime nga vendngjarja thanë se shenjat e para të gjetura, hedhin dyshime se kemi të bëjmë me një vrasje, megjithatë kjo hipotezë mbetet për tu verifikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat