Aksident në Shkup, humb jetën një shtetas i Kosovës - Bota Sot
Aksident në Shkup, humb jetën një shtetas i Kosovës

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Aksident në Shkup, humb jetën një shtetas i Kosovës

Më: 23 prill 2018 Në ora: 12:46
Ilustrim

Një shtetas i Kosovës i Kosovës ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti komunikacioni në Shkup.

Fatkeqësia rrugore ka ndodhur në sheshin “Nikolla Karev, kur SH.H (48), duke drejtuar veturën “Mercedes” me regjistrim të Kosovës, ka humbur kontrollin dhe është përplasur për një shtyllë betoni.

Në gjendje të rëndë, shtetasi i Kosovës është dërguar në spitalin “Nënë Tereza”, ku është konstatuar vdekja e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test