Vlorë, plagoset një person në lagjen “Pavarësia” - Bota Sot
Vlorë, plagoset një person në lagjen “Pavarësia”

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vlorë, plagoset një person në lagjen “Pavarësia”

Më: 16 maj 2018 Në ora: 12:49
Foto ilustrim

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Mësohet se plagosja ka ndodhur në një lokal.

I plagosur ka mbetur shtetasi Eraldo Lazaj, 32 vjeç, i cili është qëlluar me pistoletë në këmbë dhe është shoqëruar më pas në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test