Aksident në Shkodër, ka të vdekur - Bota Sot
Aksident në Shkodër, ka të vdekur

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Aksident në Shkodër, ka të vdekur

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 23:24
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku mësohet se një person ka humbur jetën.

Sipas të dhënave paraprake, aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër- Hani i Hotit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton mbi shkaqet e incidetit.

Mësohet gjithashtu se ka dhe një person të plagosur

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test