Gjenden tri raketa hedhëse në Prilluzhë - Bota Sot
Gjenden tri raketa hedhëse në Prilluzhë

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Gjenden tri raketa hedhëse në Prilluzhë

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se në fshatin Prilluzhë të Vushtrri, kishte hasur në disa mjete të dyshimta të pashpërthyera.

Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dal njësia për deminim e FSK-së dhe KFOR-i amerikan, të cilët mjetet e dyshimta i kanë marrë me vete.

Sipas tyre kanë qenë tri raketa hedhëse me predha të prodhimit jugosllav.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test