Plaçkitet një bastore sportive në Shkup - Bota Sot
Plaçkitet një bastore sportive në Shkup

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Plaçkitet një bastore sportive në Shkup

Më: 24 qershor 2018 Në ora: 15:36
Ilustrim

Dy persona të panjohur kanë plaçkitur një bastore sportive në Shkup.

Sipas policisë, dje në orën 21:50 në rrugën “Kosta Novakoviq” dy persona të panjohur janë futur në bastore dhe duke kërcënuar me pistoletë të punësuaren A.N (47) nga Shkupi kanë marrë rreth 36 mijë denarë.

Nga Policia thonë se është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe se po ndërmarrin masa për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test