Pogradec, sherr me karrige në lokal; një i lënduar - Bota Sot
Pogradec, sherr me karrige në lokal; një i lënduar

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Pogradec, sherr me karrige në lokal; një i lënduar

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 18:22
Ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri me karrige në një lokal në qendër të Pogradecit.

Disa persona janë përfshirë në një konflikt të çastit dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen 1 të Pogradecit.

Është proceduar në gjendje të lirë autori i plagosjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test