Plagosje në Suharekë - Bota Sot
Plagosje në Suharekë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Plagosje në Suharekë

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 13:42
Foto ilustrim

Dy persona janë fjalosur me një tjetër në fshatin Shirokë të Suharekës, me ç’rast njëri nga të dyshuarit i ka drejtuar dhe ka shkrepur armën në drejtim të viktimës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarve, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë. Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test