Lëndohet duke punuar në fabrikë - Bota Sot
Lëndohet duke punuar në fabrikë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Lëndohet duke punuar në fabrikë

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 12:10
Ilustrim

Një person në Vushtrri ka pësuar lëndime trupore, derisa ishte duke punuar në një fabrikë.

Sipas Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore në rrethana të panjohura dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test