Aksident mes një veture dhe një traktori në Vushtrri - Bota Sot
Aksident mes një veture dhe një traktori në Vushtrri

Kronikë e zezë

Aksident mes një veture dhe një traktori në Vushtrri

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 22:23
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në hyrje të komunës së Vushtrrisë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një traktor.

Menjëherë pas aksidentit në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipi i Policisë së Kosovës përderisa nuk dihet për të lënduar.

Duhet shtuar se në një aksident të ndodhur pak më parë në magjistralen Gjakovë-Prishtinë, humbi jetën një 6 vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...