Rrah fëmijët e vet, arrestohet - Bota Sot
Rrah fëmijët e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Rrah fëmijët e vet, arrestohet

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 10:28
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Viti një femër e cila ka sulmuar fizikisht tre fëmijët e saj, dy vajza dhe një djalë të gjithë të mitur.

E dyshuara ka treguar shenja agresiviteti edhe gjatë trajtimit mjekësor është ndaluar në trajtim të detyruar psikiatrik. Me urdhër të prokurorit e dyshuar është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test