Tregtari bën pritë me rroba për të shpëtuar dyqanin

Kukësi

Tregtari bën pritë me rroba për të shpëtuar dyqanin

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 22:58
Kukës

Sot në orët e pasdites qarku i Kukësit është përfshirë nga stuhi intensive shiu të shoqëruara me breshër.

Si pasojë e stuhisë së madhe janë përmbytur disa biznese dhe rrugë, duke shkatuar probleme në qytet.

Një tregtar ka improvizuar pritë me rrobat e dyqanit për të shpëtuar biznesin.

Stuhia e breshërit dhe shiut përfshiu dhe Gramshin duke përmbytur rrugët e qytetit.

Pamjet KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat