Shkrimtarja Etleva Tafa bashkëbisedon me qytetarë - Bota Sot
Shkrimtarja Etleva Tafa bashkëbisedon me qytetarë

Kultura

Shkrimtarja Etleva Tafa bashkëbisedon me qytetarë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 07:24
Etleva Tafa

Poetja dhe prozatorja nga Tirana, Etleva Tafa, sot në Prizren zhvillon bashkëbisedim me lexuesit e veprës së saj letrare.

Etleva Tafa njëra nga shkrimtarët me të talentuara shqiptare, është fituese e shumë çmimeve në Letërsinë shqipe.

Etleva zhvillon bashkëbisedimin me qytetarët në Shtëpinë Botuese "Pena" në Prizren, nga ora 18:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat