Urime - Bota Sot
Urime

Kultura

Urime

Nga: Haki Bunjaku Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 16:04
Ibrahim Rugova

Ibro-ja ynë

urime profeti shqiptar

ditëlindja

ti gjithmonë mbete gjallë

e të tjerët të demitizohen

të mos na vijnë cangël

të mos na frenojnë ardhmërinë

e kombit dhe lirinë e tij

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test