Muzeu i Kujtesës dhe krimet e komunizmit - Bota Sot
Muzeu i Kujtesës dhe krimet e komunizmit

Kultura

E premte, 19 tetor 2018

Muzeu i Kujtesës dhe krimet e komunizmit

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 23:27
Muzeu i Kujteses

"Muzeu i Kujteses" ne qytetin e Shkodres është mjaft i frekuentuar si nga vizitorë vendas e të huaj. Muzeu shpalos para vizitorëve krimet e kryera nga regjimi komunist, duke i ndihmuar të njihen me këtë pjesë të errët të historisë së Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test