Konfiskohen mjete piroteknike në Kumanovë, arrestohet një person

Kumanova

Konfiskohen mjete piroteknike në Kumanovë, arrestohet një person

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 10:56
Ilustrim

Policia nga SPB Kumanovë dje ka konfiskuar mjete piroteknike, ndërsa kanë arrestuar edhe një person.

Njoftimi:

“Me datë 30.12.2021 në ora 16:20, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë e kanë arrestuar D.R., për shkak se tek ai janë zbuluar 800 copë mjete piroteknike.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngrihet një kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat