I riu nga Kumanova humb jetën në aksident trafiku

Kumanova

I riu nga Kumanova humb jetën në aksident trafiku

Më: 13 janar 2022 Në ora: 16:21
Foto ilustrim

Një i ri nga Kumanova ka ndërruar jetë pas një aksident sot rreth orës 02:30 pas mesnate. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Tode Dumba”.

Vetura e tipit Pezho me dy udhëtarë ka goditur fillimisht një mur më pastaj një veturë të parkuar.

“Mëngjesin e sotëm në ora 02:36 në rrugën “Tode Dumba” automjeti i pasagjerëve “Peugeot” me targa të Kumanovës, në të cilin ishte 26-vjeçari P.P. dhe 29-vjeçari N.S. goditi një mur dhe një automjet të parkuar. P.P. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Mjeku i Emergjencës në Kumanovë ka konstatuar vdekjen”, njoftojnë nga SPB Kumanovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat