Kumanovë, rrahje mes nxënësve në oborr të shkollës

Kumanova

Kumanovë, rrahje mes nxënësve në oborr të shkollës

Më: 10 mars 2022 Në ora: 18:16
Foto ilustrim

Disa fëmijë të mitur kanë sulmuar një moshatar të tyre në oborrin e një shkolle fillore në Kumanovë, njoftoi sot SPB Kumanovë.

Rastin në polici e ka denoncuar nëna e fëmijës.

“Sot në orën 11:30 në SPB Kumanovë T.S.(38) nga Kumanova ka denoncuar se në oborrin e shkollës fillore në Kumanovë djali i saj i mitur fizikisht është sulmuar nga një grup moshatarësh”, thuhet në kumtesën e SPB-së Kumanovë.

Policia ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat