‘Mallkom mua, urrem, më dëshiro të vdekur… unë prapë do jem aty ku ti ke nevojë për mua’ - Bota Sot
‘Mallkom mua, urrem, më dëshiro të vdekur… unë prapë do jem aty ku ti ke nevojë për mua’

Lajme

‘Mallkom mua, urrem, më dëshiro të vdekur… unë prapë do jem aty ku ti ke nevojë për mua’

Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 21:46
Polici i vrarë Izet Demaj

Komandanti i njësisë speciale të Policisë së Kosovës, Amir Gërguri është ndjerë thellë i prekur nga vrasja e kolegut të tij sot në Istog, Izet Demaj.

Mesazhi i tij:

Mallkom mua, urrem mua, më dëshiro të vdekur…unë prapë, gjithë do jem aty ku ti ke nevojë për mua

Dhembjen do e shëndrrojmë në forcë, dhe do jemi gjithmonë në shërbim të qytetarit,ligjit, dhe rendit kushtetues!

Izeti sot iu bashkangjit Enverit, Ilirit, Triumfit dhe dëshmorëve tjerë të kohës pas çlirimit!

I lehtë i kjoftë dheu i Kosovës që aq shumë e deshi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...