Zyrtari i Ministrisë së Drejtësisë komenton kundër homoseksualëve: Para se me ia heq kokën me jau rras shpatën... - Bota Sot
Zyrtari i Ministrisë së Drejtësisë komenton kundër homoseksualëve: Para se me ia heq kokën me jau rras shpatën...

Lajme

Zyrtari i Ministrisë së Drejtësisë komenton kundër homoseksualëve: Para se me ia heq kokën me jau rras shpatën...

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 23:54
Xheladin Krasniqi

Një zyrtar i Ministrisë së Drejtësisë, Xheladin Krasniqi, ka lëshuar një deklaratë skandaloze në rrjetin social Facebook, në internet.

Ai ka thënë se homoseksualëve dhe pjesëtarëve të tjerë të komunitetit LGBTI duhet t’u hiqet koka më shpatë.

Ai ka bërë edhe komente të tjera banale.

“Uuuuu çfarë degjenerimi I skajshëm. E shpat e bi bre. Mir ishkon pra se me ju hjek koken me ja u rras shpaten ne b****”, ka shkruar ai teksa komenti i tij ka edhe shumë gabime drejtë shkrimore.

Image

Ai ka komentuar në një postim të Qendrës Multimediale ku flitej për filmin “55 Shades of Gay” dhe për komunitetin LGBTI.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...