Arrestohen ngasësit që bënin gara në Podujevë – ku humbi jetën një person - Bota Sot
Arrestohen ngasësit që bënin gara në Podujevë – ku humbi jetën një person

Lajme

Arrestohen ngasësit që bënin gara në Podujevë – ku humbi jetën një person

Më: 10 mars 2019 Në ora: 16:51
Pamje nga aksidenti

Një aksident i tmerrshëm ndodhi dje në Shtedim të Podujevës, ku gara që bënin dy automjete ishte fatale për një 73 vjeçar.

Nga ky aksident lëndime morën edhe njëri shofer dhe një pasagjer, ndërsa shoferi tjetër ishte në arrati.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion, ndërsa me vendim të Prokurorit dy vozitësit janë arrestuar dhe dërguar në mbajte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...