Jahjaga dhe Haradinaj në ‘Fadil Vokrri’ për të përkrahur Kosovën - Bota Sot
Jahjaga dhe Haradinaj në ‘Fadil Vokrri’ për të përkrahur Kosovën

Lajme

Jahjaga dhe Haradinaj në ‘Fadil Vokrri’ për të përkrahur Kosovën

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:45
Foto

‘Dardanët’ kanë marrë mbështetje të madhe për këtë ndeshje.

Të 13 mijë biletat për këtë ndeshje janë shitur.

Kosovës mbështetje i kanë dhënë edhe figurat politike.

Ish presidentja Atifete Jahjaga dhe kryeministri Ramush Haradinaj ndodhen në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, për të mbështetur Kosovën.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...