Dardan Molliqaj i pranishëm në Loro Boriçi - Bota Sot
Dardan Molliqaj i pranishëm në Loro Boriçi

Lajme

Dardan Molliqaj i pranishëm në Loro Boriçi

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:31
Dardan Molliqaj

Ai në këtë status përmendi edhe mesazhe politike ku uroi bashkimin sa më të shpejtë të Kosovës me Shqipërinë, dhe kërkesën për një kombëtare të vetme.

Më poshtë mund të gjeni edhe postimin zyrtarë të tij.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...