Postimi i shkurtë i të fejuarit të mësueses 24-vjeçe që vdiq dje - Bota Sot
Postimi i shkurtë i të fejuarit të mësueses 24-vjeçe që vdiq dje

Lajme

Postimi i shkurtë i të fejuarit të mësueses 24-vjeçe që vdiq dje

Më: 14 maj 2019 Në ora: 17:28
Lindita Preteni

I fejuari i mësueses 24-vjeçe nga Mitrovica, Lindita Preteni që dje ndërroi jetë tragjikisht ka shkruar përmes Facebook’ut për vdekjen e saj.

Përmes një fotografie që ka publikuar në Facebook me 24-vjeçaren, Kushtrim Salihu ka shkruar pak fjalë për ngjarjen tragjike.

Përmes rrjeteve sociale kanë shkruar për të ndjerën ndërkaq, miq, kolegë e familjarë.

Image

Lindita Preteni ka vdekur mbrëmjen mes të dielës dhe të hënës gjatë kohës sa ishte në gjumë, ndërkaq, dje iu është dhënë lamtumira e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...