Pamjet nga therrja me thikë në Prishtinë, ku u plagos rëndë një 16 vjeçar - Bota Sot
Pamjet nga therrja me thikë në Prishtinë, ku u plagos rëndë një 16 vjeçar

Lajme

Pamjet nga therrja me thikë në Prishtinë, ku u plagos rëndë një 16 vjeçar

Nga: D.RR Më: 16 maj 2019 Në ora: 08:06
Pamjet nga therja në Prishtinë ku u plagos rëndë një 16 vjeçar

Janë publikuar disa pamje nga vendi i ngjarjes ku u therë me thikë një 16 vjeçar në Prishtinë, natën e së mërkurës, shkruan “Bota sot”.

Mësohet se një punëtor civil ia shpëtoi jetën 16 vjeçarit në momentin e therjes së këtij të fundit, e më pas edhe ka lajmëruar autoambulancën dhe ekipin mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...