Publikohen pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin - Bota Sot
Publikohen pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin

Lajme

Publikohen pamjet e stuhisë së fuqishme që goditi mbrëmë Ulqinin

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 10:13
Kaos i vërtetë u shkaktua edhe në plazhe, ku çdo gjë mbeti e përmbysur.

Shtrëngata jashtëzakonisht e fuqishme dhe e frikshme që goditi mbrëmë Ulqinin shkaktoi edhe dëme të mëdha materiale, duke dëmtuar makinat dhe duke rrëzuar drunjtë.

Ishte një sistem shumë i fuqishëm stuhish që arriti në Ulqin dhe Shqipëri që nga Dalmacia e Kroacisë, përmes Hercegovinës dhe Malit të Zi.

Kaos i vërtetë u shkaktua edhe në plazhe, ku çdo gjë mbeti e përmbysur.

Image

Disa pushues nga Kosova që aktualisht po kalojnë pushimet kanë thënë se nuk kanë parë stuhi të tillë në jetën e tyre.

Image

 

Shikoni pamjet e dërguara:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...