Brahimaj përkujton komandat Dritan Zenelin - Bota Sot
Brahimaj përkujton komandat Dritan Zenelin

Lajme

Brahimaj përkujton komandat Dritan Zenelin

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:08
Lahi Brahimaj

Kandidati për deputet nga koalicioni Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës- Partia Socialdemokrate, Lahi Brahimaj, ka bërë homazhe pranë varrit të komandat Dritan Zeneli (Fatoni), për të cilin ka thënë se sakrifica dhe lavdia e tij tejkalon çdo fjalë që mund të thuhet për sot.

“Përulemi para veprës tuaj Komandat Dritan Zeneli (Fatoni), sakrifica dhe lavdia juaj tejkalon çdo fjalë që mund të thuhet për ju sot. Lavdi”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...