Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalor të gjuhës shqipe Vuçiqit - Bota Sot
Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalor të gjuhës shqipe Vuçiqit

Lajme

Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalor të gjuhës shqipe Vuçiqit

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 14:07
Aleksandar Vuciq dhe Idro Seferi

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pranuar sot dhuratë fjalorin e gjuhës shqipe nga korrespondenti i TV Klanit, Idro Seferi.

“Ekselencës  së tij, Presidentit Aleksandër Vuçiçq ia dhuroj fjalorin tim personal për t`u kuptuar më mirë në të ardhmen sesa në të kaluarën”, shkruan ai në dedikimin për fjalorin që ia dha gjatë një interviste që realizoi me kreun e shtetit serb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...