Digjet një fabrikë në Podujevë - Bota Sot
Digjet një fabrikë në Podujevë

Lajme

Digjet një fabrikë në Podujevë

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 11:46
Foto ilustrim

Një fabrikë për paketimin e parketit në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në fshatin Obranqë të Podujevës.

Rasti ka ndodhur dje pasdite dhe është raportuar nga pronari.

Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat