Sabriu Fejzullahu ka dy fjalë për Kadri Veselin - Bota Sot
Sabriu Fejzullahu ka dy fjalë për Kadri Veselin

Lajme

Sabriu Fejzullahu ka dy fjalë për Kadri Veselin

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 19:49
Sabriu Fejzullahu

Pas ftesës që morri kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli për tu intervistuar nga dhomat e specializuara të Gjykatës Speciale, pati reagime nga personazhe të ndryshëm.

I fundit që reagoj për këtë rast është këngëtari dhe ish deputeti  Sabri Fejzullahu.

“Gjithmonë me ty dhe luftën tënde, për lirinë tonë, për lirinë e fëmijëve, nipave, mbesave tona.” : ka shkruar Sabriu duke e shoqëruar me një fotografi të Kryetarit të Kuvendit të Kosovës në detyrë Kadri Veselit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat