Kurti e Mustafa arrijnë në Kuvend - Bota Sot
Kurti e Mustafa arrijnë në Kuvend

Lajme

Kurti e Mustafa arrijnë në Kuvend

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 17:21
Isa Mustafa

Albin Kurti kryetar i Vetëvendosjes, dhe Isa Mustafa kryetar i LDK-së kanë arritur në Kuvendin e Kosovës për të mbajtur takimin e radhës në kuadër të bisedimeve për arritjen e marrëveshjes për koalicionin qeverisës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat