Agim Veliu kryeministër – a u befasua edhe vet Agimi me këtë lajm? - Bota Sot
Agim Veliu kryeministër – a u befasua edhe vet Agimi me këtë lajm?

Lajme

Agim Veliu kryeministër – a u befasua edhe vet Agimi me këtë lajm?

Nga: N.Sh. Më: 14 janar 2020 Në ora: 08:22
Agim Veliu

Pas lajmit se Agim Veliu është kërkuar në mënyrë decidive që të udhëheqë me ekzekutivin – pra të bëhet kryeministër, kemi pasur shumë reagime.

E një ndër ata që ka reaguar është edhe profesor dr. Binak Maxharraj.

Maxharraj përmes një postimi në Facebook, shpreet se, ky lajm e a befasuar edhe vet Agim Veliun.

Sipas tij, një lajm i tillë është hajgare, duke e zënë opoinionin në befasi, por edhe vet Agim Veliun.

Madje ai ka thënë se nuk është korrekte që të bëhet shaka me Veliun në këtë mënyrë.

Postimi i plotë:

AGIM VELIU PO I KREHË MUSTAQËT?!

Sa më shumë që po zgjatëtë dialogu midis LVV dhe LDK aq më shumë po bëhët interesant.

Sot si një bombë thpërtheu lajmi ne media dhe portale duke bërë hajgare me Agim Veliun së ai do te jetë Kryeministri i ardhshëm.

Krejtë opinioni u zu në befasi së ç’po ndodhë.

Por edhe vetë Agim Veliu ishte i befasuar dhe filloi i krehë mustaqet duke thanë o zot a është kjo e mundur.

Nuk është korrekte nga askush e,aq me pak nga LDK qe te bënë hajgare me burrin më mustaqe,sepse njerezit me mustaqe”konsiderohën” si serioz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat