Nuk gjen rehati fshati i presidentit Thaçi, sot ndodhi një aksident i rëndë - Bota Sot
Nuk gjen rehati fshati i presidentit Thaçi, sot ndodhi një aksident i rëndë

Lajme

Nuk gjen rehati fshati i presidentit Thaçi, sot ndodhi një aksident i rëndë

Më: 13 prill 2020 Në ora: 11:14
Foto ilustrim

Fshati Brojë në komunën e Skënderajt duket se nuk po gjen qetësinë. Fshati prej nga vjen edhe presidenti i vendit, Hashim Thaçi ditë më parë konfirmoi edhe rastet e para të prekura me koronavirus.

Përpos kësaj, një aksident i rëndë ndodhi sot pikërisht në këtë vend.

Në aksident janë përfshirë një kamion i cili shihet të jetë rrokullisur, si dhe një veturë.

Nuk dihet për të lënduar, por tashmë në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat